BAKUGAN

NOWA VESTROJA


#1 2010-03-23 11:16:25

Rdzeń

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 20
Punktów :   

Regulamin

regulamin jest bardzo prosty mam dobra wiadomosc mimo ze gramy jak w nowej vesrtoj to nieznaczy ze od razu bedziecie mieli to co ruch oporu np galety pozwalaja wam na uzucie dwoch kart super mocy sa tez takie co pozwalaja na trzy tyle ze trzeba je miec tu jest rak ze niema $ tylko sa puknty HSP pozwalaja ci na nowe zeczy wymieniasz je za rozne a takze wskakujesz w rankingu tu jest tylko taka roznica ze ranking znajduje sie kategoriach drużyny sa dwa rankingi ruchu oporu i vexosów chce takze zawiadomoc ze bakugany z pierwszej seri tak samo jak karty zosatja mozna nimi grac lecz zeby kupic bakugna i karte czeba podac mi link do odc w kturym jest pokzany ten bakugan lub karta.bakugany ewoluja gdy zdobędziesz 3000HSP a co nastepna ewolucja kosztuje to 3000HSP wiecej baugan moze miec 2 ewolucje sila wzrasta o tyle ile na filmie a jak jakis bakugan tam nie ewoluowal to sam podam o ile unktow mocy ja osobiscie nie moge grac gdyz jestem rdz to tyle reszte dowiecie sie na inych postach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-adventures.pun.pl www.horse.pun.pl www.cs-gumisie.pun.pl www.feralheart.pun.pl www.trudnesprawy.pun.pl